Turinys

medinė stogo konstrukcija

Viena iš bet kurio statinio sudedamųjų ir labai reikšmingų dalių yra stogo konstrukcija. Juk stogas – namo kepurė, todėl būtina užtikrinti jo patvarumą ir funkcionalumą, t. y. patikimą apsaugą nuo kritulių ir kito aplinkos poveikio bei garantuoti, kad stogas netaps šilumos laidininku iš namų.

Mūsų gaminamos santvaros yra kur kas pranašesnė įprastų gegnių alternatyva, nes santvaros leidžia sparčiai ir paprastai sumontuoti stogą, drauge užtikrinant nepriekaištingą tikslumą ir lygumą. Negana to, stogo konstrukcijų gamyba pramoniniu būdų turi daug privalumų klientui, pavyzdžiui, skaičiuojami mažesni kaštai, efektyviai taupomas kainas. Pristatytos į statybos vietą medinės konstrukcijos sumontuojamos itin sparčiai. Dėl lengvumo tokios santvaros nereikalauja sudėtingų ir brangių pamatų. Santvaros leidžia daug lengviau realizuoti įmantrių stogų projektus.

Stogo konstrukcija: santvarų gamybos ypatumai

Pasirūpinsime medine Jūsų stogo dalimi – dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis, tvirtinimo elementais, naudojame modernius įrenginius ir darbui reikalingus įrankius bei visuomet kliaujamės savo specialistų patirtimi, turimomis ir nuolat tobulinamomis žiniomis. Stogo konstrukcijas projektuojame naudodami pažangias programas, užtikrinančias nepriekaištingą tikslumą. Konstrukcijos elementų matavimui, pjaustymui ir kitokiam apdorojimui naudojame modernias gamybos technologijas, leidžiančias modernizuoti gamybos procesą ir užtikrinti precizišką tikslumą. Konstrukcijos elementų sujungimui naudojame patikimų gamintojų tvirtinimo elementus, prioritetą teikiame cinkuoto plieno gaminiams, kadangi jie atsparūs korozijai, išorės poveikiui, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Visada klientams akcentuojame ir tvirtinimo elementų svarbą. Ne paslaptis, jei konstrukcijai pasirinksime geriausias medžiagas, bet naudosime prastos kokybės tvirtinimo detales, galutinis rezultatas nebus toks, kokio tikimasi. Žinome tai, ir užtikriname visų naudojamų medžiagų kokybę. Sujungimui naudojame tvirtas perforuoto plieno plokštes.

Medines santvaras gaminame iš sausos ir apdorotos medienos, turinčios aukštą stiprumo klasę. Prieš pradedant gamybos procesą mediena skrupulingai įvertinama ir rūšiuojama, pašalinant visus netinkamus elementus. Sausos medienos naudojimas leidžia išvengti deformacijų rizikos ir jų keliamos žalos stogui bei visam statiniui.

Jei domina stogo konstrukcijos kaina, tai ji priklauso nuo tam tikrų elementų, pavyzdžiui, stogo tipo ir ploto, medžiagų kiekio ir kt. Kaina skaičiuojama kiekvienam projektui atskirai, kadangi įtakos konstrukcijos pasirinkimui turi ir klimato sąlygos, numatomos sniego apkrovos, taip pat tai, koks bus dangos tipas, kadangi tam tikri dangos tipai reikalauja atitinkamų konstrukcinių sprendimų, galinčių turėti įtakos konstrukcijos kainai.

Mes gaminame įvairių tipų stogus: vienšlaičius, dvišlaičius, keturšlaičius, įgyvendiname net įmantriausius projektus. Klientams galime pasiūlyti santvaras bet kokių formų ir matmenų stogams. Turime galimybes gaminti net labai didelių plotų stogų konstrukcijas.

Papildomos paslaugos

stogai

Siekdami suteikti galimybę mūsų klientams kuo daugiau paslaugų gauti iš vienų rankų, galime atlikti ir papildomus stogo įrengimo darbus: šiltinimą, stogo dangos montavimą. Jei svarstote, kokias medžiagas pasirinkti stogo šiltinimui, kokio storio sluoksnį šiltinamosios medžiagos dėti, kokia stogo danga būtų geriausią Jūsų namui, mūsų specialistai gali patarti ir padėti priimti sprendimus.

Kodėl verta pasitikėti Parteka komanda?

  • ilgametė patirtis rinkoje ir bendradarbiavimas su Skandinavijos bei kitomis šalimis suteikia daug žinių, skatina tobulėti bei leidžia savo klientams pasiūlyti geriausius stogo konstrukcijų gamybos sprendimus;

  • naudojame inovatyvias programas, naudojame modernią įrangą, todėl stogo konstrukcijų gamyboje galime išgauti nepriekaištingą tikslumą, kurio neįmanoma pasiekti montuojant įprastas gegnių konstrukcijas statybų aikštelėje ir medieną pjaunant paprastu pjūklu;

  • siūlome labai platų spektrą – pagaminsime norimų matmenų stogo konstrukciją bet kokio tipo stogui;

  • žmogiškųjų išteklių įgūdžiai ir šiuolaikinės technologijos leidžia net įmantriausias vizijas paversti realybe.