Turinys

karkasiniai mediniai namai

Norintiems nedidelio, kompaktiško būsto puikiu pasirinkimus bus karkasiniai namai iki 80 m2, juo labiau kad jų statybai keliama kur kas mažiau reikalavimų ir visas leidimų gavimo bei statybų procesas yra gana paprastas.

Skydiniai namai iki 80 m2 bus labai geras variantas vasarnamiams, sodyboms, kur atvykstate pailsėti vasarą ar savaitgaliais, o taip pat jie puikiai tinka ir nuolatiniam gyvenimui vienam, porai ar nedidelei šeimai. (≤ Pereiti prie projektų)

Mūsų statomi skydiniai namai pasižymi pavydėtina šilumos izoliacija, o naudojamos kokybiškos medžiagos užtikrina namo funkcionalumą ir ilgaamžiškumą. Šie namai atitinka A+ klasės standartus, tad bus puikus pasirinkimas, ieškant labai gero kainos ir kokybės santykio. Skydinis namas leidžia pasitelkti savo kūrybiškumą ir įgyvendinti visus poreikius projektuojant namą, kadangi nėra jokių suvaržymų, kurie atsiranda, pavyzdžiui, statant rąstinį. Karkasinio namo išorės apdailai galite rinktis norimas medžiagas ir sukurti savo svajonių eksterjerą.

Tiesa, nusprendę statyti skydinį namą iki 80 m2 turite žinoti, jog svarbus yra jo statusas, t. y. ar tai bus sodo namas, ar gyvenamasis. Sodo namui iki 80 m2 nereikalingas statybos leidimas (≤ Pereiti prie sodo namelių), tad statybų procesas paprastėja. Jei tai bus gyvenamasis namas, reikalinga supaprastintas namo projektas ir leidimas statybai.

Karkasiniai namai iki 80 m2 kaina

Jei domina karkasiniai namai iki 80 m2, turime Jums platų pasiūlymų spektrą – rinkitės tai, kas geriausiai atitinka poreikius ir finansines galimybes. Namo plotas, žinoma, suponuoja kainą, bet ją lemia ir kiti aspektai, todėl įvertinkite, kokį biudžetą galite skirti namo statybai ir mes pasiūlysime Jums optimalų variantą iš savo karkasinių namų pasiūlos.

Pavyzdžiui, 60 m2 siekiantis R38 projekto namas, kurio kaina – 48 tūkst. eurų. Tokį namą sudaro du miegamieji, erdvi svetainė, sujungta su virtuve, tualeto ir vonios patalpa, prieškambaris. Svetainės išskirtinis bruožas – milžiniška vitrina, besitęsianti nuo grindų iki pat stogo. Namas neturi perdangos, tad lubos eina tolygiai kaip dvišlaitis stogas

Lygiai 80 m2 ploto R43 namas kainuoja 54 tūkst. eurų. Namą sudaro vienas didelis ir du mažesni miegamieji, svetainė, sujungta su virtuve, tualeto ir vonios patalpa, prieškambaris. Palei dvišlaitį stogą besidriekiančios svetainės ir virtuvės bei valgomojo zonų lubos labai padidina erdvę. Dar didesnį įspūdį sukuria iš didelių vitrininių langų sudėliota namo siena, atverianti puikų vaizdą į kiemą. Namas turi erdvią terasą.

Dar vienas sprendimas namo iki 80 m2 yra kiek mažesni – 68 m2 siekiantys – „Hytte Kota Large“ namai, žavintys individualia forma – dvišlaičiu stogu, kurio plokštumos tęsiasi iki pat žemės. Gyvenamoji erdvė išsidėsčiusi per du aukštus. Trikampė namo forma jį daro originalų ir modernų. Taip pat galime pasiūlyti tokio pat tipo kitokių plotų namus, pavyzdžiui, 53 m2 „Hytte Kota Medium“ bei 21 m2 „Hytte Kota Small“. Jei domina tokių karkasinių namų kaina, susisiekite su mumis.

48 m2 „Mari“ skydinis namas kainuos tik 76 tūkst. Eurų. Šio namo ypatumas – jis yra dviejų butų, kurių kiekvieno plotas – 24 m2. Nedideli, kompaktiški ir vizualiai labai dailūs skydiniai namai tiks tiems, kurie nori nedidelės erdvės.

„4 Rooms Basic Hotel“ – tai 64 m2 ploto nedidelis viešbutis, turintis keturis kambarius, su atskiromis vonios ir tualeto patalpomis bei atskirais įėjimais. Tai puikus pasirinkimas, pavyzdžiui, sodybų šeimininkams, siūlantiems apgyvendinimo paslaugas. Vienas kompaktiškas ir kokybiškas statinys vietoj atskirų keturių namelių. Jei domina tokio mini viešbučio kaina, susisiekite su mumis.

Visus projektus pateiktus su nuotraukomis bei kainomis rasite čia: http://parteka.no/lt/projektai