Apie įmonę

Įmonė įkurta 2015, bendradarbiaujant su nekilnojamo turto vystytoju Norvegijoje, todėl 80% produkcijos yra eksportuojama į Norvegiją, Švediją bei kitas Europos šalis. Įmonėje dirba kvalifikuoti inžinieriai, staliai ir projektuotojai. Gamykla yra įsikūrusi šalia sostines Vilniaus esančiame pramonės rajone. Gamyklos teritorija užima 2500kv.m. Įmonės antrinė veikla yra statybinės ir obliuotos medienos gamyba, įvairūs stalių dirbiniai, sodo nameliai, lauko baldai ir kt.

Įmonė siekia tiekti tik kokybiškas paslaugas ir gaminius tiek privatiem, tiek verslo klientams visoje Europoje.

 
Parteka turi "Passive house tradesperson" sertifikatą:

Apie technologiją

Po gautos informacijos iš kliento architektų, mūsų patyrę statybos inžinieriai ruošia gamybinius brėžinius, įvertina namo apkrovas, šalčio tiltų minimalizavimą bei optimalią izoliaciją. Projektavimas vyksta licenzijuotomis programomis, todėl projekto pradžioje žinomi tikslūs medžiagų kiekiai, neatsiranda neplanuotų išlaidų. Paruoštas namo projektas siunčiamas gamybai, kur ilgametę darbo patirtį turintys staliai su moderniomis apdirbimo staklėmis ruošia skydus.  Gamykloje yra užtikrinamos tinkamos sąlygos darbui su mediena, nuolat reguliuojama drėgmė bei temperatūra.

Parenkant tinkamų standartų langus, duris, ventiliacijos ir šildymo sistemas, PARTEKA namas atitinka A klases (TEK10) ekonomiškumo standartus, išlaikydamas šilumę varžą ribose, grindims iki 0,15W/m2K, išorės sienoms iki 0,18 W/m2K ir stogui iki 0,13W/m2K.  Durys ir langai turi būti parinkti su varža iki 1,2 W/m2K.

Paruošti namo skydai yra izoliuojami nuo aplinkos poveikio transportavimo metu, vežami į projekto statybų vietą ir surenkami per keletą dienų, priklausomai nuo projekto apimties.

View the embedded image gallery online at:
http://parteka.lt/lt/apie-mus#sigProIdc49bbd8248

Rašykite / skambinkite mums

jūsų.vardas
jūsų.e-paštas
įveskite.žinutę

biuras/ Parteka UAB

Įm. kodas: 303 230 461
Adresas: Pramonės g. 97, LT-11115
Vilnius, Lietuva
El. paštas: info@parteka.lt
Tel.: +370 656 44 399

Please publish modules in offcanvas position.