Turinys

 medines stogo konstrukcijos

Kiekvienos statybos vyksta etapais ir visi iš jų yra daugiau ar mažiau reikšmingi bei susiję tarpusavyje tiek vykstant procesui, tiek jau statinį pastačius. Pavyzdžiui, pamatai yra viso namo pagrindas. Jie įrengiami pirmieji ir nuo jų kokybės priklauso, koks pagrindas bus suteiktas statiniui. Vėliau ant pamatų statoma taip vadinama dėžutė, t. y. namo sienos. Jų kokybė, tvirtumas, parinktos medžiagos, tvirtinimo elementai ir priimti konstrukciniai sprendimai suponuoja galimą deformacijų riziką, suteikia pagrindą apdailai ir pan. Būtent apie medines konstrukcijas pakalbėsime išsamiau, nes tai – viena svarbiausių namo dalių.

Mūsų gaminamos medinės konstrukcijos pasižymi aukšta kokybe, funkcionalumu ir puikiomis techninėmis charakteristikomis. Jų gamybai naudojame šiuolaikiškas programas, modernius įrankius ir stakles, taip pat didžiuojamės profesionalia mūsų komanda, darbą atliekančia nepriekaištingai. Minėti privalumai leidžia išgauti precizišką tikslumą, aukštą kokybę ir nepriekaištingą gautinį rezultatą.

Medinės konstrukcijos: gamybos ypatumai

Medinių konstrukcijų gamybai naudojame tik graduotą (kalibruotą) eglės medieną, priskiriamą stiprumo klasėms nuo C18 iki C24. Eglės medienai būdingas minkštumas, ji lengva ir imli apdorojimui, o viena geriausių jos savybių yra ta, kad džiūdama eglės mediena labai mažai traukiasi, tad ir deformacijų rizika mažėja. Neretai svarstoma, pušies ar eglės mediena yra tinkamesnė. Visgi ekspertai vieningai sutaria, jog konstrukcijoms geresniu pasirinkimu bus eglė.

Prieš pradedant gamybos procesą mediena mūsų ceche labai kruopščiai rūšiuojama, siekiant pašalinti visus elementus, kurie netinkami konstrukcijų montavimui.

Medinių konstrukcijų gamybai naudojame mediena, kurios drėgnumas yra itin žemas – vos 12–18 proc. Džiovinta mediena iki minimumo sumažina deformacijų riziką, ji kur kas tvirtesnė, atlaiko dideles apkrovas, yra atspari pelėsiui, mėlynavimui, grybui, džiovintai medienai būdingas ilgaamžiškumas.

Medinės santvarinės konstrukcijos leidžia lengvai montuoti pačias įvairiausias geometrines formas, todėl sparčiai ir paprastai sumontuosime tiek įprastą keturkampio, tiek ir apvalios formos statinį. Negana to, mūsų konstrukcijų koncepcija suteikia progą ant kliento pamatų medines konstrukcijas sumontuoti vos per kelias dienas. Kaip? Santvarinės konstrukcijos surenkamos mūsų gamybos ceche, labai paprastai transportuojamos į vietą, jų nereikia sandėliuoti, nes gana greitai sumontuojamos ant parengtų pamatų. Taip efektyviai taupomas laikas, žinoma, tai turi teigiamos įtakos ir finansiniam aspektui, taip pat didelis privalumas klientams – statybų aikštelė lieka nepalyginamai tvarkingesnė, nei statant medines konstrukcijas įprastais būdais.

Medinių konstrukcijų kaina

Medinių konstrukcijų kaina yra skirtinga kiekvienam projektui, kadangi priklauso nuo individualių veiksnių, pavyzdžiui, statinio tipo, dydžio, formos, įtakos turi ir asmeniniai kliento poreikiai bei kiti aspektai. Jei norite sužinoti, kokia kaina būtų Jums reikalingų medinių konstrukcijų, kviečiame užsukti pas mus arba susisiekti telefonu ar el. paštu. Siekiame didžiausio turimų ir potencialių klientų informuotumo, todėl visada atsakome į iškilusius klausimus, patariame ir padedame priimti geriausią sprendimą.

Mūsų medinių konstrukcijų kaina yra viena konkurencingiausių rinkoje, todėl daugelis klientų čia atranda puikų kainos ir kokybės santykį.

Kodėl verta pasitikėti Parteka komanda?

  • nuolat tobuliname žinias ir domimės kitų šalių, ypač Skandinavijos, gerąja patirtimi bei statybų tendencijomis, tad klientams siūlome inovatyvius sprendimus, grįstus aukščiausiu naudingumu;

  • medinių konstrukcijų gamyba mūsų ceche remiasi naujausiomis technologijomis ir žmogiškųjų išteklių kompetencijomis – sujungus šiuos du aspektus gaunamas aukštos kokybės rezultatas;

  • lankstumas, imlumas naujovėms, patirtis ir modernūs įrengimai leidžia klientams pasiūlyti net itin sudėtingų projektų įgyvendinimą;

  • medinės konstrukcijos projektuojamos naudojant pažangias programas, leidžiančias išgauti precizišką tikslumą, todėl konstrukcijos bus nepriekaištingai lygios ir taisyklingos.