Turinys

Karkasinis sodo namelis

Jei įsigijote sodo sklypą ar kurį laiką jį turite ir dabar nusprendėte pasistatyti jame sodo namelį bei svarstote alternatyvas, siūlome ekonomišką, kokybišką ir patvarų variantą – karkasinį sodo namelį. Karkasiniai statiniai mūsų statybų sektoriuje pasirodė ne taip ir seniai, jei palygintume su rąstiniais ar mūriniais, bet jau spėjo užkariauti statybininkų ir klientų simpatijas. Tokią sėkmę lėmė sąlyginai patraukli karkasinių statinių kaina, jų techninės charakteristikos ir spartus statybų procesas (≤ Pereiti prie projektų).

Karkasiniai sodo nameliai bus puikus sprendimas, jei norite mėgautis palankiu kainos ir kokybės santykiu bei turėti ilgaamžį, pavydėtinomis techninėmis savybėmis pasižymintį statinį. Be ekonomiškumo kriterijaus, šiems sodo nameliams būdingas dailus vizualinis vaizdas, jaukumas, o gerai apgalvotas išplanavimas lemia komfortą, talpumą – namelyje sutalpinsite daug daiktų, reikalingų patogiam laikui savaitgaliais, atostogaujant ilgesnį laiką, o pasirinkus didesnio ploto sodo namelį jis puikai tiks gyventi visą laiką. Karkasiniai sodo nameliai paprastai turi vieną ar daugiau miegamųjų kambarių, svetainę, dažniausiai sujungtą su virtuve, tualeto ir vonios patalpą bei prieškambarį. Kai kurie nameliai yra sujungti su garažu.

Karkasinių sodo namelių statybai naudojame tik aukštos kokybės medieną, šiltinimo ir kitas medžiagas, tvirtinimo detales, pažangią techniką ir, žinoma, mūsų komandos inžinierių, stalių ir kitų profesionalų žinias bei turimus įgūdžius. Ilgametė specialistų patirtis leidžia klientams siūlyti geriausius sprendimus ir garantuoti aukščiausią kokybę. Atminkite, jei karkasiniai namelį statysite sodų bendrijoje ir plotas nesieks 80 m2, tai tokiam statiniui nereikalingas statybos leidimas, kas labai supaprastina statybų procesą, leidžia laimėti daug laiko (juk ne paslaptis, dokumentacija, juo labiau jei reikia gauti leidimus, užtrunka) bei, žinoma, sutaupyti.

Karkasiniai vasarnamiai

Karkasinis vasarnamis

Karkasiniai vasarnamiai yra puikus variantas vertinantiems kokybę, ekonomiškumą ir prioritetą teikiantiems ekologiškoms medžiagoms bei aukštam funkcionalumui. Karkasinis vasarnamis bus šiltas ir komfortiškas visais metų laikais, jei yra pritaikytas gyventi ištisus metus.

Mūsų statomi karkasiniai skydiniai vasarnamiai surenkami gamybos ceche. Pirmiausia inžinieriai parengia tikslius brėžinius, kurie vėliau perduodami gamybos padaliniui. Dar projektavimo etape labai svarbu tiksliai apskaičiuoti namo apkrovas, minimalizuoti šalčio tiltus ir užtikrinti puikią šilumos izoliaciją. Gamybos ceche pagaminti skydai vos per kelias dienas surenkami atvežus į kliento sklypą. Dėl tokių gamybos ypatumų taupomas kliento laiko ir piniginės sąnaudos, negana to, statybos galimos bet kuriuo metų laiku. Karkasiniams vasarnamiams nereikia sudėtingos pamatų sistemos, todėl vėlgi yra proga sutaupyti. Maža to, statant karkasinius statinius nėra jokių architektūrinių apribojimų, todėl galėsite pasitelkti kūrybiškumą ir įgyvendinti savąją viziją.

Karkasiniai sodo namai, vasarnamiai labai patrauklūs dėl sandarumo, ilgaamžiškumo ir puikios šilumos izoliacijos. Mes sienas šildome 150 + 50 mm storio vatos sluoksniu. Tinkamai šildomas namelis puikiai tinkamas gyventi ir šaltuoju metų laiku.

Karkasiniai vasarnamiai – galimybė patiems pasirinkti išorės apdailą. Gal tai bus medinės dailylentės, o gal norite tinkuoto ar klinkeriu klijuoto eksterjero? Karkasas suteikia plačias pasirinkimo galimybes pagal individualius poreikius. Karkasinių vasarnamių projektus su kainomis rasite čia: http://parteka.no/lt/projektai

Kodėl verta pasitikėti Parteka komanda?

  • mūsų specialistai nuolat tobulina žinias, semiasi gerosios patirties iš užsienio šalių, ypač Skandinavijos, todėl Jums visada galime pasiūlyti šiuolaikiškus, ekonomiškus ir geriausius sprendimus;

  • karkasinių sodo namelių statybai naudojame tik kokybiškas medžiagas, siekdami užtikrinti karkasinio statinio funkcionalumą ir ilgaamžiškumą;

  • siūlome puikų kainos ir kokybės santykį;

  • siekiame aukšto savo klientų informuotumo – visada atsakome į iškilusius klausimus apie karkasinius vasarnamius ir kitus mūsų gaminius, informuojame, patariame ir padedame priimti geriausius sprendimus.